İptal ve İade

Teslimat tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Nasıl İade Ederim?
ekim31.com ve mobile uygulamalarda yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
“Sipariş detay” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
Kolay iade butonuna basın.
İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
Birden fazla kargo seçeneği çıktığı durumda kargo seçiminizi yapın.
Ekranda çıkan iade kargo kodunu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
Paketi iade kargo koduyla birlikte seçtiğiniz kargoya 7 gün içinde teslim edin. 7 günü geçirdiğiniz durumda yeniden iade kargo kodu almanız gerekir.


İade Koşulları:
İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde www.ekim31.com internet sitesi üzerinden müşteri hizmetleri numarasından bilgi alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR