BİZ

 

Hayat, anılar ve hikayelerle örülü bir mozaik. Birbirinden bağımsız gibi görünen ama aslında birbirine bağlı olaylar ile çevrili. Her bir parçası sandığımızdan çok daha anlam içeren… Ve bu düzenin içinde kendine yer bulmaya çalışan bizler. Bazı amaçlar ve hayaller doğrultusunda şekillenen hayatlar.

 

Ekim 31, tam da bu düzende kendi değerleri ve hayalleri için çabalayan bir marka. Her kadının kendini iyi hissetmesi ve hayatının her anını kutlaması gerektiğine inanıyoruz. Sadece bir moda markası değil, dokunduğumuz her insanın yaşadığı anları daha da güzelleştiren bir dost, bir yol arkadaşı olmayı istiyoruz.

 

Giyim ve takı koleksiyonlarımızda yer alan her bir parça, hikayelerin, anıların ve samimi hislerin bir yansıması olacak şekilde tasarlandı. Keyifli sohbetlerin ve yaşanılan anların zevkine varmak; işte Ekim 31'in ilham aldığı bu değerler, tasarımlarımızın en küçük ayrıntısına kadar işlendi.

 

Sunduğumuz her parça, kaliteli malzemelerle ve özenle üretiliyor çünkü sizin her gününüz, özel bir kutlamayı hak ediyor. Baştan aşağı bir stil görünümünü hedeflerken ruhunuza uygun basic, şık, bohem, spor ve günlük tarza uygun farklı parçaları sizlerle buluşturuyoruz.

 

Takmak, takıştırmak, kombinlemek, bütünüyle bir stil yaratmak… Bunu yaparken de iyi hislerin hayalinden beslenmek.

 

Bizim hikayemize ve Ekim 31’in dünyasına hoş geldin.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR